• test

O nas

Producent wyrobów z PCV

Witamy serdecznie na stronie internetowej firmy Duo Plus z Chrzanowa.

W naszej ofercie znajdują się sprzedaż i montaż najwyższej jakości wyrobów PCV. Oferujemy Państwu również żaluzje i bramy. Naszą działalność prowadzimy na terenie całego województwa małopolskiego i śląskiego.

Duo Plus jest firmą z wieloletnim stażem na polskim rynku wyrobów PCV. Już od wielu lat zawodowo zajmujemy się sprzedażą i montażem okien PCV i innych artykułów dla budownictwa prywatnego oraz przemysłowego.

W trakcie dotychczasowej pracy zdobyliśmy cenne doświadczenie, które teraz pozwala nam oferować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Wiele zrealizowanych zleceń pozwoliło nam zdobyć zaufanie szerokiego grona Klientów, którzy zdecydowali się skorzystać właśnie z naszych usług. Na bieżąco monitorujemy zmiany na rynku, aby dopracowywać naszą ofertę.

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie nasze usługi są objęte wieloletnią gwarancją. Karta gwarancyjna dołączona jest również do produktów, których używamy w naszej pracy.

Oferujemy bezpłatne pomiary – dzięki temu będziemy mogli stworzyć dla Państwa wstępny kosztorys. Zawsze szczegółowo omawiamy z Klientem każdy projekt i za każdym razem skrupulatnie wysłuchujemy wszystkich uwag.

Mogą Państwo kontaktować się z nami zarówno telefonicznie, jak i mailowo. Ustosunkujemy się do wszystkich wiadomości i na pewno w krótkim czasie odpowiemy na każdego maila.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą!

 

Young woman opening window in living room

Logo